Ubytování Bartonička


Adresa:
Horní Tříč 26 Vysoké nad Jizerou

Telefon:
+420 736 245 464

E-mail:
ubytovani@bartonicka.cz

Sledujte mě:
https://www.facebook.com/ubytovanibartonicka

www:
https://www.ubytovani.bartonicka.cz

Popis: 

Nabízíme Vám ubytování na okraji města Vysokého nad Jizerou. Hostům pronajímáme uzavřené 1. patro v rodinném domě, které má v létě vlastní vchod (v přízemí bydlí celoročně rodina majitele - hostům v zimním období denně topíme a odnášíme odpad z kuchyně a chodby).
Celková kapacita patra je 18 osob + 1 dětská postýlka = 5 pokojů (2x třílůžkový a 3x čtyřlůžkový), 6 koupelen, 5 ledniček, vana, vybavená kuchyň (myčka nádobí, dva el. sporáky, dvě rychlovarné konvice, domácí espresso Bosch Tassimo, kávovar, mikrovlnka, toustovač, utěrky, nádobí, hrnce..), společenská místnost s TV. WI-FI zdarma po celém objektu, billiard, stolní fotbal a el. šipky.
Zvířátka - pouze po předchozí dohodě.
Parkoviště je k dispozici zdarma přímo u domu. Ubytování v soukromí, v klidné přírodě.


V létě: 

od května do září je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou, venkovní posezení přímo u domu, zahradní krb, gril - grilování na žulové desce, stolní tenis, houpačka a pískoviště pro malé děti, uzamykatelná garáž na kola. V létě jsou Krkonoše vhodným místem pro cyklistiku nebo turistiku. Cena: od 199,- Kč/os./noc. Děti od 105,- Kč/noc (dítě do 2 let: od 50,- Kč/pobyt). Koupaliště najdete v Jablonci nad Jizerou (4 km).


V zimě: 

pro naše hosty máme slevu 10% ve skiareálech Kamenec - 300 metrů od domu (Jablonec nad Jizerou) a Šachty, Petruškovy vrchy a Větrov - 2 km autem (Vysoké nad Jizerou). Uzamykatelná garáž na lyže, sáňky a boby. Sáňkování, bobování a stavění sněhuláků je možné na loukách přímo u domu. Sauna po předchozí dohodě - pouze v zimním období. Cena: od 1.750,-/os./týden. Děti mají slevu až 50%.
Více informací najdete na našem oficiálním webu. Těšíme se na Vaši návštěvu!